Kurumsal

kurumsal

2K Grup, Tasarım, Proje, Uygulama, Proje Yönetimi, BREEAM ve Leed Sertifikasyonu hizmetleri ve ilgili konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

2K Grup, Hörmann Kapıları Ankara Bayisi olarak Sarmal, Seksiyonel Kapılar ve Yükleme Sistemleri Satış ve Servis Hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz: Müşterilerimize, özgün çözümler oluşturmak, yol göstermek, kalite anlayışımız ve yenilikçi ruhumuzla marka değerini yükseltecek tasarımlar ve hizmetler sunmaktır.
Misyonumuz: Kalite, konfor ve estetiği doğaya duyduğu saygı ile birleştirerek günümüz standartlarını geleceğin mimarlık anlaşığıyla tanıştırmak ve sunduğumuz hizmetlerde işveren memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

2KGrup, çeşitli önder kurumlarla ilişki içerisinde bulunmaktadır;

  • ÇEDBİK (Çevreye Duyarlı Binalar Derneği): Türkiye Yeşil Binalar Konseyi olan ÇEDBİK bünyesinde gerçekleştirilmekte olan BREEAM-TR BREEAM sertifikasyon sisteminin Türkiye adaptasyonu çalışmalarında yer almaktayız.
  • BRE (Building Research Establishment): BRE (Building Research Establishment)‘inin yetkili BREEAM uzmanını firma bünyemizde bulundurmakta ve BRE eğitimlerine aktif olarak katılım sağlamaktayız.
  • BREEAM in Use: BRE’nin uluslararası alanda kullanımını geliştirmekte olduğu BREEAM in Use (Kullanımda olan binalar için değerlendirme metodu ve sertifikası) uzmanı ve değerlendiricisine sahip Türkiye’de hizmet veren sayılı firmalardan birisiyiz.
  • LEARN (Low Energy Architecture Research Unit – Düşük Enerji Mimarlığı Araştırma Merkezi): Avrupa’ da beş üniversite öncülüğünde oluşturulmuş olan araştırma grubu içerisinde çeşitli projelerde yer alıp, çalışmalar yürütüyoruz.

Tasarım ve Projelendirme

Nitelikli yaşam alanlarının oluşturulmasını amacı ile yatırımcılar, mühendislik grupları, peyzaj tasarım ekipleri ve danışmanlarla birlikte tasarım ve proje sürecinin genç ve dinamik tasarım ekibi ile yürütülmesi sonucu nitelikli projeler oluşturmaktayız.

Yeşil Bina Sertifikasyonu

Uzman ve lisanslı değerlendirme uzmanlarımızla BREEAM ve LEED değerlendirme çalışmaları. BREEAM ve LEED süreci için danışmanlık ve kontrol hizmetlerinin sağlanması, uygulama süresince şantiyenin sertifikasyon uygunluğunun kontrolü. Detaylar

Hörmann

Yapı elemanları pazarında günümüzde Hörmann ismine garaj kapıları, endüstriyel kapılar, sac ve aluminyum kapılar, kapı kasaları ve motorlar eklenmektedir, çünkü Hörmann Grubu Avrupanın öncü üreticisi üvanına sahiptir. Ürünler